Walentynki w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze

6 lutego 2024

Walentynki to czas w którym wyznajemy sobie ciepłe uczucia oraz podarowujemy upominki naszym ukochanym. Dzień pełen miłości, uśmiechu i radości.
W Muzeum Karkonoskim Walentynki trwają 2 dni!
Artysta-grawer Marcin Zieliński wygraweruje dla Państwa oryginalne sentencje, życzenia i pełne uczuć wyznania na zakupionych w naszym sklepiku szklanych pamiątkach: kwiatach, kielichach, szklankach.
Jest to niepowtarzalna okazja sprawienia osobie bliskiej swemu sercu unikatowej pamiątki.
Serdecznie zapraszamy 14 oraz 15 lutego w godzinach 10:00 – 15:30.
A skoro Walentynki, to z miłości do naszych zwiedzających – nie pobieramy opłat za grawerowanie.
To nie wszystko!
14 lutego przypada w środę, która jest dniem bezpłatnego zwiedzania wystaw stałych w Muzeum Karkonoskim – tym razem będziecie Państwo mogli bezpłatnie zwiedzić wszystkie nasze wystawy, w tym pełną wspomnień i historii wystawę czasową „Świat dawnej fotografii. Z Europy w Karkonosze 1850 – 1913”.

W kolejnym dniu – 16 lutego, o godzinie 17:00, zapraszamy wszystkich do Laboratorium Szkła przy Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze na wernisaż autorskiej wystawy szkła artystycznego, stworzonej przez uznanych artystów szkła: Izę Liwacz i Marcina Zielińskiego.
W tym dniu również czeka na Państwa niespodzianka!
Od godziny 12:00 artyści zapraszają na Performance aranżacji wystawy.
Będzie to niepowtarzalna okazja wziąć udział nie tylko w wernisażu ale również przekonać się jak wyglądają przygotowania i aranżacja wystawy „od kuchni”.
Artyści zapowiadają, że z przyjemnością będą brali pod uwagę Państwa sugestie dotyczące rozmieszczenia i prezentacji przygotowanych szklanych dzieł.