Weekend Seniora z Kulturą – 1 października 2023

21 września 2023

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia – „Weekend Seniora z kulturą”, serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów 1 października 2023 roku do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.
❗ W godzinach 12.00 – 14.30 przygotowaliśmy dla seniorów bezpłatne warsztaty pt. „Malowany Ptak”.
Podczas spotkania będzie można ozdobić własnoręcznie zawieszkę szklaną – ptaszka, według własnej koncepcji twórczej. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z techniką malowania na szkle za pomocą farb i flamastrów do szkła.
Zajęcia odbędą się w Galerii na Górze Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Materiały zapewniamy na miejscu.
Warsztaty prowadzi Dział Edukacji, Promocji i Organizacji.
❗ W godzinach 10.00 – 15.00 zapraszamy seniorów na bezpłatne zwiedzanie Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.