15. Karkonoskie spotkanie krajoznawczo-historyczne – 28.06.2023 godz. 9:00

20 czerwca 2023

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze oraz Regionalna Pracownia Krajoznawcza Karkonoszy przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, zapraszają na „Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne”

Piętnaste spotkanie zaplanowano na środę 28 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie zapraszamy do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze na godzinę 9.00.

W pierwszej części spotkania wysłuchamy wykładu na temat obiektów sportowych w Jeleniej Górze.

W drugiej części ruszymy na spacer w stronę stadionu miejskiego przy ul. Złotniczej. Tam zostaniemy oprowadzeni po kompleksie i poznamy historię powstania oraz rozwoju tego miejsca. W spotkaniu może wziąć udział każdy zainteresowany historią naszego grodu oraz spacerem na świeżym powietrzu, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wskazane jest jedynie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki członkowskiej). Jest to impreza non-profit.