Zdjęcie panoramiczne przedstawiające muzeum karkonoskie w Jeleniej Górze.
ODDZIAŁY

Dom Carla i Gerharta Hauptmannów
ul. 11 Listopada 23
58-580 Szklarska Poręba

Muzeum Historii i Militariów w Jeleniej Górze,
ul. Sudecka 83

Muzeum Zamek Bolków
ul. Zamkowa 1
59-420 Bolków

Zajęcia Edukacyjne 2021/22 – Lekcje muzealne

31 sierpnia 2021

INFORMACJE OGÓLNE
Proponujemy Państwu lekcje muzealne i animacje dla dzieci, poświęcone różnym dziedzinom kultury. Wszystkie zajęcia zakładają aktywny udział uczestników i są okazją do połączenia nauki z pasją zdobywania wiedzy i samodzielnymi poszukiwaniami ciekawych informacji.
INFORMACJE PODSTAWOWE
• Z uwagi na sytuację epidemiczną – liczba osób w grupie ograniczona.
• Cena animacji i lekcji muzealnych: 6 zł/os. Opiekunowie grupy – wstęp bezpłatny. Opłata nie obejmuje zwiedzania wystaw niewchodzących w skład programu lekcji.
• Wpłaty dokonuje się w kasie muzeum, istnieje możliwość wystawienia faktury.
• Zajęcia prowadzone są od wtorku do piątku.
• Zajęcia są prowadzone wyłącznie z grupami wcześniej umówionymi. Prosimy o poinformowanie w przypadku rezygnacji.
• Udział w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Karkonoskie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację fotograficzną i wykorzystanie zdjęć na potrzeby Muzeum Karkonoskiego.
REZERWACJA ZAJĘĆ
• telefonicznie: 75 75 234 65 wew. 89
• mailowo: oswiata@muzeumkarkonoskie.pl, info@muzeumkarkonoskie.pl, kierownik.edukcja@muzeumkarkonoskie.pl
• prosimy o dokładne ustalenie terminu zajęć oraz podanie informacji o liczebności grupy i adresu kontaktowego wraz z numerem telefonu i nazwiskiem nauczyciela lub opiekuna