Logo Muzeum Karkonoskiego
IMMA Logo

wt.-nd. 9:00-17:00

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MUZEUM W OBIEKTYWIE”

I. ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu fotograficznego jest Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze,

ul. Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra

II. CEL KONKURSU

1.Celem konkursu jest promowanie instytucji kulturalnej jakim jest Muzeum Karkonoskie oraz przynależne do niego oddziały (Muzeum Historii i Militariów, Muzeum Zamek Bolków, Muzeum Carla i Gerharta Hauptmanna w Szklarskiej Porębie) .

2. Wyłonienie najlepszych zdjęć oraz ich autorów którzy hobbistycznie lub profesjonalnie zajmują się fotografią. Szukamy ciekawych ujęć kompozycyjnych, oryginalnych spostrzeżeń, nietypowych rozwiązań technicznych wykorzystywanych w fotografii.

3. Tematem przewodnim konkursu jest muzeum przedstawione w świetle ważnych wydarzeń muzealnych, imprezy zarejestrowanej podczas pobytu w muzeum lub jego oddziałach.