Weekend Otwartych Drzwi w MHiM

12 sierpnia 2020

W dniach 14-16 sierpnia 2020 roku zapraszamy na drugą edycję akcji „Weekend otwartych drzwi”. Po zakupieniu specjalnego biletu, oprócz standardowego zwiedzania wystaw plenerowych naszego Muzeum, będą Państwo mogli obejrzeć wnętrza trzech unikalnych zabytków techniki wojskowej: wyrzutni rakiet KUB-M na podwoziu gąsienicowym, śmigłowca Mi-2 RL i stacji radiolokacyjnej Rt-17 DANIELA.

Ceny biletów specjalnych: normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł

Miło nam również poinformować, że 15 sierpnia 2020 r. w dniu Święta Wojska Polskiego, w naszym Muzeum obowiązywać będzie specjalna oferta promocyjna. Zwiedzający, którzy przy wejściu pokażą paragon wystawiony przez firmę „Paweł Tuła Outdoor Shooting Experience”, potwierdzający udział w Pikniku Strzeleckim organizowanym na strzelnicy Jeleniogórskiego Towarzystwa Strzeleckiego „Strzelec”, przy al. Solidarności w Jeleniej Górze, uprawnieni będą do zakupu biletu ulgowego.

Serdecznie zapraszamy!