Noc Muzeów w Oddziałach Muzeum Karkonoskiego

14 maja 2020

Karkonoska Noc Muzeów!
Wszystkie nasze Oddziały zapraszają na sobotnią Noc Muzeów! Wstęp na Noc Muzeów jest bezpłatny, szczegóły wraz z godzinami zwiedzania w informacji poniżej:
– Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze – godz.18:00-24:00 (wystawy stałe, wystawa czasowa „Piękny i Bestia”, dodatkowa wystawa „Sztuka Ulicy. Rio de Janeiro i Łódź”).
– Muzeum Militariów w Jeleniej Górze – godz. 17:00-21:00 (wystawa plenerowa: broni ciężkiej i sprzętu radiolokacyjnego)..
– Dom C. i G. Hauptmannów w Szklarskiej Porębie – godz. 17:00-22:00 (wystawy stałe, dwie wystawy czasowe: malarstwo Ewy Kohler – Mikowskiej – Zamojskiej, ceramika „Zatrzymani w czasie” – wystawa Rafała Klementowskiego).
– Muzeum Zamek Bolków – godz. 19:00-23:00 (Zamek nocą z wyłączeniem wieży dziobowej, sala wystawowa).
Przypominamy o zachowaniu środków bezpieczeństwa (treść dostępna na naszej stronie internetowej) – odstępów, posiadania założonych maseczek oraz dezynfekcji rąk i używaniu rękawiczek.
Cieszmy się kulturą nocą, w pełni bezpieczni!
zdjęcie: Maciej Chyra :: dimgswww.maciejchyra.com