Zdjęcie panoramiczne przedstawiające muzeum karkonoskie w Jeleniej Górze.
ODDZIAŁY
Zdjęcie przedstawiające oddział

Dom Carla i Gerharta Hauptmannów
ul. 11 Listopada 23
58-580 Szklarska Poręba

Muzeum Historii i Militariów w Jeleniej Górze,
ul. Sudecka 83

Muzeum Zamek Bolków
ul. Zamkowa 1
59-420 Bolków

Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze dysponuje następującą ofertą pracy:

9 września 2012

1. Stanowisko pracy – dozorca
Opis stanowiska pracy:
-ochrona mienia w oddziale Zamek Bolków
– praca zmianowa w godzinach nocnych w równoważnym systemie czasu pracy
Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe
– dyspozycyjność
– licencja pracownika ochrony I stopnia

Dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV) należy składać do dnia 21.09.2012 r. do godz.10.00 na Zamku Bolków lub w siedzibie głównej Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze

Kontakt: specjalista ds. kadr i księgowości  kadry@muzeumkarkonoskie.pl
kierownik oddziału Zamek Bolków kustosz@zamek-bolków.info.pl