„Modernizacja i rozbudowa Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze”.

22 listopada 2011

„Modernizacja i rozbudowa Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze”

W dniu 9.XII.2011 r. o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie  podsumowujące  projekt:
„Modernizacja i rozbudowa Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze”.

W Muzeum od czerwca 2010 do listopada 2011 roku trwały prace przy realizacji zadania. Obecnie  znajdujemy się  w zupełnie innej rzeczywistości. Posiadamy piękne, przestronne sale gdzie zostaną przygotowane wystawy stałe i czasowe. Posiadamy obszerne, spełniające normy magazyny, mamy gdzie prowadzić edukację muzealną. Muzeum zostało dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest odpowiednio zabezpieczone, pracownicy mają dobre warunki pracy.
Podczas spotkania  9 grudnia pragniemy zaprezentować  nowy obiekt i podziękować za pomoc w  realizacji projektu.