Zdjęcie panoramiczne przedstawiające muzeum karkonoskie w Jeleniej Górze.
ODDZIAŁY
Zdjęcie przedstawiające oddział

Dom Carla i Gerharta Hauptmannów
ul. 11 Listopada 23
58-580 Szklarska Poręba

Zdjęcie przedstawiające oddział

Muzeum Historii i Militariów w Jeleniej Górze,
ul. Sudecka 83

Zdjęcie przedstawiające oddział

Muzeum Zamek Bolków
ul. Zamkowa 1
59-420 Bolków

Atrakcje towarzyszące wystawie!


6 grudnia 2021

Przy okazji wystawy „W cieniu Gór Olbrzymich – Średniowiecze”, powracamy do cyklu Niedziela w Muzeum.

Już w tę niedzielę (12 grudnia) o godzinie 13:00 zapraszamy na wykład dr. Przemysława Nocunia pt. „Średniowieczne warownie i siedziby pańskie w cieniu Gór Olbrzymich”.

W Kolejną niedzielę (19 grudnia) również o godzinie 13:00 dr hab. Dagmara Adamska poprowadzi wykład pt. „Kierunki rozwoju średniowiecznego osadnictwa w cieniu Gór Olbrzymich”

Wstęp na wykłady jest Bezpłatny.
Dla zainteresowanych grup istnieje również możliwość przeprowadzenia Oprowadzania Kuratorskiego w dni powszednie. Wszelkie informacje i terminy oprowadzania kuratorskiego można uzyskać pod e-mailem: promocja@muzeumkarkonoskie.pl

Wystawa „W cieniu Gór Olbrzymich – Średniowiecze” jest efektem projektu o tym samym tytule, realizowanego w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze i współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Wspieranie Działań Muzealnych 2021” (Umowa nr 14817/21/FPK/B\NIMOZ).
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

POWRÓT