Dom bez kota to głupota – rozstrzygnięcie konkursu.

10 lutego 2023

W ramach współpracy pomiędzy Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze a Szkołą Podstawową nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze, przy zaangażowaniu Pana Piotra Grosmana, wychowawcy klasy 2a – został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Dom bez kota to głupota”.

W dniu 10.02.2023 r., na ręce młodych zwycięzców, zostały wręczone nagrody oraz dyplomy.
W konkursie wzięły udział: klasa 2a i klasa ukraińska, Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze.
Przewodniczącą jury, reprezentując Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze, była Natalia Kryszpin – Edukatorka w Dziale Edukacji, Promocji i Organizacji Muzeum Karkonoskiego.
Serdecznie Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Muzeum Karkonoskie ma przyjemność uczestniczyć w życiu szkoły, organizując warsztaty, animacje i lekcje muzealne oraz współorganizując szkolne konkursy plastyczne.