Oferta Pracy – Dozorca

31 stycznia 2022

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze poszukuje pracownika na stanowisko dozorcy.
Miejsce pracy: Muzeum Historii i Militariów – oddział Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze
Rodzaj pracy: dozorca muzealny, umowa o pracę na cały etat
Tryb pracy: 16 godz. dyżury nocne i 8 godz. dyżury dzienne, możliwa praca w niedziele i święta wg miesięcznych harmonogramów, praca w równoważnym systemie czasu pracy.
Zakres obowiązków: dozór Muzeum, obsługa systemów antywłamaniowych oraz kamer monitoringu, prace porządkowe na terenie Muzeum, przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa.
Dodatkowe oczekiwania:
• niekaralność,
• punktualność,
• odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków,
• komunikatywność oraz brak nałogów,
• wysoka kultura osobista.
Kandydaci proszeni są o przesłanie do 11.02.2022 aktualnego CV na adres kadry@muzeumkarkonoskie.pl z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

SAMSUNG DIGITAL CAMERA