O wystawie słów kilka…

31 sierpnia 2021

Pogoda muzealna, więc przypominamy, że jeszcze tylko do 15 września możecie Państwo obejrzeć naszą obecną wystawę czasową „Sztuka w czasach zarazy”.
Jest to wystawa różnorodna tematycznie, estetycznie, formalnie (obrazy, grafika, rzeźba, ceramika), a scalają ją autorzy, którymi są artyści środowiska Izersko-Karkonoskiego.
Na ekspozycjach pokazujemy prace ludzi, których bardzo dobrze znacie oraz ludzi, którzy nie pokazują się często., są to m.in: Maciej Wokan, Katarzyna Rotkiewicz, Maciej Lercher, Julia Trybalska, Ryszard Tyszkiewicz, Agata Makutynowicz i Agnieszka Topolnicka-Mielęcka, Janusz Konecki, Julia Znamienkiewicz, Rafał Klementowski, Paweł Trybalski, Marcin Znamienkiewicz, Ewa Jonas Wojtowicz, Natalia Kryszpin, Wiktor Staszak, Andrzej Boj Wojtowicz.
Tak różnorodna prezentacja artystów naszego regionu jest pierwszą tego typu wystawą w Muzeum Karkonoskim.