Rozmowa o sztukach robienia szkła.

8 stycznia 2021

Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swe Szklarstwo mają.
Dzisiaj kolejna perełka i jej ostatnie egzemplarze!
Interesuje Państwa szkło i sztuka jego tworzenia? Porozmawiajmy o tym!
Nie jest to zwykła książka „o szkle”.
Pozycja, którą Wam proponujemy, to dzieło niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju na rynku wydawniczym.
Jest to bowiem wznowienie w oryginalnej wersji dzieła Józefa Torzewskiego, wydanego 236 lat temu, zatytułowanego: „Rozmowy o sztukach robienia szkła, palenia potaszow i topienia żelaza stosująca się do materyałow, lasow, rud i zwyczaiow krajowych, i ich dobrego zarządzania”.
Dla polepszenia odbioru tego historycznego dzieła, wznowienie poszerzono m.in. o przypisy poznawcze oraz wprowadzenia do publikacji (w jęz. polskim, niemieckim oraz angielskim).
180 stron, oprawa twarda, cena specjalna: 10,50zł
Ws. sprzedaży wysyłkowej prosimy o kontakt ze sklepikiem: sklep@muzeumkarkonoskie.pl