Sobota z Kustoszem – 1 sierpnia, godz. 12:00

23 lipca 2020

Tym razem Sobota z Kustoszem – 1 sierpnia o godzinie 12:00, będzie Warsztatowa!
Czym jest Makrama, jak wygląda i jak ją wykonać?
Przekonacie się Państwo u nas!
Podczas spotkania będzie można wykonać własnoręczną zjawiskową zawieszkę – plecionkę w postaci piór, a także zapoznać się podstawowym splotem niezbędnym do stworzenia makramy a wszystko to w miłej i przyjemnej atmosferze.
Plecenie ozdób to sztuka o bogatej historii, znana od starożytności, to umiejętność wiązania sznurków bez użycia igły i nici.
Zajęcia odbędą się w Galerii na Górze Muzeum Karkonoskiego w pierwszą sobotę sierpnia, w godzinach od 12.00 – 14.00
Warsztaty prowadzi – Natalia Kryszpin (dział Edukacji)
Materiały zapewniamy na miejscu. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, prosimy o zachowanie ostrożności, zakrycie ust i nosa. Liczba osób na warsztatach ograniczona do 20 osób. Zapisy – Dział Edukacji 75 64 550 78
Do udziału w warsztatach obowiązuje bilet wstępu do Muzeum wg cennika