Niedziela w Muzeum

10 lutego 2020

Doceniając Państwa zainteresowania, wiedzę i przywiązanie do naszego pięknego regionu – dajemy Wam możliwość przedstawienia swoich pasji związanych z Jelenią Górą, Karkonoszami, regionem i podzielenia się nimi z mieszkańcami oraz turystami odwiedzającymi nasze Muzeum.

W każdą niedzielę możecie poprowadzić spotkanie związane z Waszymi pasjami dotyczącymi regionu, opowiedzieć ciekawe historie, pokazać posiadane przez Was zdjęcia i materiały zarówno dawne jak i współczesne.
Pomożemy, doradzimy – wizję spotkania pozostawimy do Waszej decyzji.

Zapraszamy do zgłaszania chęci i tematów spotkania – w wiadomościach prywatnych na Facebooku https://www.facebook.com/MuzeumKarkonoskie, pocztą elektroniczną: promocja@muzeumkarkonoskie.pl, sekretariat@muzeumkarkonoskie.pl, telefonicznie: 75 645 50 78

Zgłoszenia przyjmujemy do końca lutego.

„Niedziela w Muzeum”, to Wasza Niedziela w Muzeum!