MJG 6706/s

FLASZECZKA (ampulla), szkło przeźroczyste, zielonkawe, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, II-III w. n.e.

MJG 6707/s

FIOLKA (unguentarium), szkło opakowe w czarnej tonacji, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, I-II w. n.e.

MJG 6708/s

FIOLKA (unguentarium), szkło przeźroczyste, zielonkawe, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, III w. n.e.

MJG 6709/s

FLASZECZKA, szkło przeźroczyste o białym odcieniu, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, III-IV w. n.e.

MJG 6710/s

FLAKONIK, szkło przeźroczyste, zielonkawe, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, III-IV w. n.e.

MJG 6711/s

FLAKONIK, szkło przeźroczyste, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, III-IV w. n.e.

MJG 6712/s

FIOLKA, szkło przeźroczyste, niebieskawe, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, II-III w. n.e.

MJG 6713/s

FIOLKA, szkło przeźroczyste, niebieskawe, formowane ręcznie; Cesarstwo Rzymskie, III-IV w. n.e.

MJG 6714/s