PROMOCJA KSIĄŻKI CUIUS REGIO, EIUS RELIGIO

10 października 2009

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na promocję książki „Cuius regio,eius religio …”. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością na spotkaniu, na którym po raz pierwszy publicznie zaprezentowana zostanie publikacja poświęcona trzechsetnej rocznicy powstania kościołów Łaski na Śląsku. Książka zawiera materiały z polsko-niemieckiej konferencji, która miała miejsce w Jeleniej Górze 10-11.10.2009.

Gorąco zapraszam w imieniu wydawców: Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze i Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Jeleniej Górze – Cieplicach oraz Doktora Piotra Oszczanowskiego, Przewodniczącego Rady Muzeum, redaktora naukowego publikacji.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 października 2011 roku o godzinie 13.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27 w Jeleniej Górze.

Gabriela Zawiła                                 Ksiądz Sebastian Kozieł                   dr Piotr Oszczanowski

Dyrektor Muzeum Karkonoskiego  Parafia Ewangelicko-Augsburska  Przewodniczący Rady Muzeum

w Jeleniej Górze