Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne

24 października 2022

.

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze oraz Regionalna Pracownia Krajoznawcza Karkonoszy przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zapraszają 26 października o godzinie 9:00, na siódme „Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne”.

Spotkanie poświęcone będzie historii jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida.

Po wykładzie przeprowadzonym w Muzeum Karkonoskim, uczesztnicy udadzą się na spacer do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida, gdzie zobaczą jak obiekt wygląda po niedawno ukończonym remoncie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wskazane jest jedynie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki członkowskiej). Jest to impreza non-profit.