31 stycznia o godz. 16:00 na wernisaż do Galerii na Górze w Muzeum Karkonoskim.

Zapraszamy w najbliższy piątek – 31 stycznia o godz. 16:00 na wernisaż do Galerii na Górze w Muzeum Karkonoskim. Tym razem otworzymy wystawę fotografii „Portret relacji” Janiny Peikert. Autorka wystawy, Janina Peikert od kilkudziesięciu lat jest zapaloną podróżniczką – była już w ponad 50 krajach, na sześciu kontynentach. Fascynują ją niezwykłości rzeczy pozornie zwyczajnych i napotkani ludzie. Długoletnie zamiłowanie do fotografii przerodziło się w pasję prezentacji cudowności elementów przyrody i świata.
Od roku 2007 jest członkiem Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Autorka jest także założycielką Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej.