MJG 6656/s

Wazon, Śląsk, Szklarska Poręba, Huta Josephine, projekt Siegfried Haertel, ok. 1920. Szkło bezbarwne z kobaltową powłoką, dmuchane w formie, szlifowane, galwanizowane.

MJG 6657/s

Szklaneczka z widokiem kaplicy św. Anny, Śląsk, Szklarska Poręba, Huta Josephine, projekt Franz Pohl, malowanie Wilhelm Stumpe, 1850. Szkło bezbarwne z powłoką ze szkła opakowego białego, szlifowane, malowane, złocone.

MJG 6662/s

Kieliszek do szampana , Śląsk, Szklarska Poręba, Huta Josephine, ok. 1900. Szkło bezbarwne, dmuchane w formie, malowane reliefowo złotem.

MJG 6663/s

Szklanka z widokiem Książa, Śląsk, Szklarska Poręba, Huta Josephine, ok. 1850. Szkło bezbarwne z powłoką ze szkła opakowego białego, dmuchane w formie, szlifowane, malowane emaliami i złotem.